Ēst ar baudu un vienmēr būt lieliskā formā – tam lieliski noder Mēness vērošana un attiecīga rīcība.

Nav vērts ievērot stingru diētu augošā Mēnesī, jo organisms tik un tā atradīs, ko iespēju izveidot uzkrājumus organismā. Savukārt dilstošā Mēnesī organisms uzņemtās kalorijas izmanto pilnīgāk. Zvaigžņu pētnieki ir novērojuši, ka 5.Mēness diena ir tā, kurā noteikti vajadzētu rūpīgi izvērtēt, ko šajā dienā ēd, jo apēstais ēdiens baro arī astrālo ķermeni un cilvēks kļūst par to, ko ēd.

Atslodzes dienas – pēc Mēness kalendāra ir visefektīvākās, jo balstās uz pārmaiņām cilvēka organismā atkarībā no Mēness stāvokļa. Atslodzes dienas vēlams sākt 12 stundas pirms Mēness fāžu maiņas un darīt to pakāpeniski. Mēness fāzes ietekmē organisma spēju uzņemt vai izvadīt uztrurvielas.

Jaunmēness – tā laikā organisms ir jūtīgs, aktīvāk vairojas mikroorganismi, tāpēc ieteicams īpašu uzmanību pievērst lietojamo pārtikas produktu un dzērienu kvalitātei. Vēlams uzņemt vairāk šķidruma, jo notiek dabiski organisma attīrīšanās procesi. Organismam ieteicams uzņemt īpaši augstvērtīgas uzturvielas.

Augoša Mēness pirmais ceturksnis – šajā laikā organisms uzkrāt apēsto, tāpēc vēlama mērenība. Diena pirms Pilnmēness ir piemērots laiks, lai sāktu ilgstošāku diētu.

Pilnmēness – cilvēki šajā laikā ir emocionāli nenosvērti, u bieži vien tiek apēsts vairāk, nekā organismam nepieciešams, dēļ tā ir iespējami gremošanas sistēmas traucējumi.

Dilstoša Mēness pēdējais ceturksnis – šajā laikā organisms aktīvi tērē uzņemto, tāpēc var atļauties brīvāku ēšanas režīmu. Organisms atbrīvojas no visa liekā, tādējādi ir vieglāk samazināt lieko svaru.